Cemil Meriç Mah. Muşmula Cad. No: 15/B Ihlamurkuyu - Ümraniye - İSTANBUL
0 533 120 32 30 | 0 216 706 07 34

Ürün Kodu: GRANİT-0008

Açıklama: Görselde ki modelin siyah olan kısımında 1. sınıf kaliteli hint granitinden imal edilmiş olup, absolute black granit kullanılmıştır. Modelin beyaz olan kısımı marmara mermerinden imal edilmiştir. Tek kişilik mezar baş taşı ve iki kişilik mezar baş taşı olarak imal edilebilmektedir. Model görselinde ki mezar baş taşının mermer olan kısımı 6 cm, 8 cm kalınlığında ki Marmara mermerine, granit olan kısım ise 4 cm ve 6 cm kalınlığındaki granit taşa uygulanabilmektedir. Mezar baş taşı önünde bulunan granit abide baş taşlarına ise vefat edenin ismi ayrı yazılmaktadır. Abide baş taşlarının kalınlığı 4 cm, 6 cm olacak şekilde imal edilmektedir. İsteğe göre abide baş taşları granit olarak da üretilebilir.

Abide baş taşı modeline porselen resim ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

 

568 kez görüntülendi

× Available from 08:00 to 18:00