Cemil Meriç Mah. Muşmula Cad. No: 15/B Ihlamurkuyu - Ümraniye - İSTANBUL
0 535 594 80 57 | 0 533 120 32 30

Ürün Kodu: MB-075

Açıklama: Görselde ki model abide model olarak adlandırılmakta olup marmara mermerinden imal edilmiştir. Tek kişilik abide mezar baş taşı olarak imal edilebilmektedir. Model görselinde ki abide mezar baş taşı  4 cm ve 6 cm kalınlığında ki Marmara mermerine uygulanabilmektedir. Model, arka kısımdan yatay bir sütun ile desteklenmektedir. İnternet sitemiz üzerinden Mezar aksesuarları seçeneğini inceleyerek uygun fiyat farkı ile küpeşte kenarına vazo seçimi yapabilirsiniz. 

 

Abide baş taşı modeline porselen resim ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

692 kez görüntülendi

× Available from 08:00 to 18:00