Cemil Meriç Mah. Muşmula Cad. No: 15/B Ihlamurkuyu - Ümraniye - İSTANBUL
0 535 594 80 57 | 0 533 120 32 30

Ürün Kodu: MB-053

Açıklama: Görselde ki model marmara mermerinden imal edilmiştir. Tek kişilik mezar baş taşı olarak imal edilebilmektedir. Model görselindeki mezar baş taşı  25 cm kalınlığında ki kütük taşlardan özel kesim yapılarak imal edilmektedir. Görselde ki model 6 cm, 8 cm ve 10 cm kalınlığındaki taşlara da uygulanabilmektedir. Baş taşı yazı stili ve yazı rengi opsiyoneldir. İnternet sitemiz üzerinden Mezar aksesuarları seçeneğini inceleyerek uygun fiyat farkı ile  baş taşı kenarına vazo seçimi yapabilirsiniz.

Baş taşı modeline porselen resim ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Kabartma yazı stilini tercih edecek olan müşterilerimiz için lazer resim uygulamasını önermemekteyiz. Kabarta yazı stilini tercih edecek olan müşterilerimize porselen resim uygulamasını önermekteyiz.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

794 kez görüntülendi

× Available from 08:00 to 18:00