Cemil Meriç Mah. Muşmula Cad. No: 15/B Ihlamurkuyu - Ümraniye - İSTANBUL
0 535 594 80 57 | 0 533 120 32 30

Ürün Kodu: MB-061

Açıklama: Görselde ki model abide baş taşı diye adlandırılmakta olup marmara mermerinden imal edilmiştir. Tek kişilik mezar baş taşı olarak imal edilebilmektedir. Model görselinde ki mezar baş taşı  6 cm ve 8 cm kalınlığında ki Marmara mermerine uygulanabilmektedir. Abide baş taşının alt kısımında özel olarak kesilen 20 cm lik mermer bir kütük bulunmaktadır. Baş taşı bu kütüğe mermer yapıştırıcısı ile yapıştırılmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden Mezar aksesuarları seçeneğini inceleyerek uygun fiyat farkı ile baş taşı kenarına vazo seçimi yapabilirsiniz.

Abide baş taşı modeline porselen resim ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

673 kez görüntülendi

× Available from 08:00 to 18:00