Cemil Meriç Mah. Muşmula Cad. No: 15/B Ihlamurkuyu - Ümraniye - İSTANBUL
0 535 594 80 57 | 0 533 120 32 30

Ürün Kodu: MB-112

Açıklama: Görselde ki model marmara mermerinden imal edilmiştir. Model görselinde ki mezar baş taşı  4 cm, 6 cm, 8 cm ve 10 cm kalınlığında ki Marmara mermerine uygulanabilmektedir. İnternet sitemiz üzerinden Mezar aksesuarları seçeneğini inceleyerek uygun fiyat farkı ile baş taşı kenarına farklı bir sütun ve vazo seçimi yapabilirsiniz. Mezar baş taşı önünde bulunan abide baş taşına ise vefat edenin ismi ayrı yazılmaktadır. Abide baş taşlarının kalınlığı 4 cm, 6 cm olacak şekilde Marmara mermerinden imal edilmektedir.

Abide baş taşı modeline porselen resim ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

658 kez görüntülendi

× Available from 08:00 to 18:00