Cemil Meriç Mah. Muşmula Cad. No: 15/B Ihlamurkuyu - Ümraniye - İSTANBUL
0 535 594 80 57 | 0 533 120 32 30

Ürün Kodu: GRANİT-0005

Açıklama: Görselde ki model 1. sınıf kaliteli hint granitinden imal edilmiştir. Tek kişilik mezar baş taşı ve iki kişilik mezar baş taşı olarak imal edilebilmektedir. Model görselinde ki mezar baş taşının dış kısımları granit ile kaplanmış, iç kısımda ise marmara mermeri kullanılmıştır. Mezar baş taşı, küpeşte üzerine yapıştırılan bi sandukanın içerisine yapıştırılmıştır. Baş taşı, 2 cm kalınlığında granit taş (verde star, absolute black, new imperial, blue pearl, star galaxy, g20, verde guatemala) ve 3 cm kalınlığındaki marmara mermerine uygulanabilmektedir.

İnternet sitemiz üzerinden Mezar aksesuarları seçeneğini inceleyerek uygun fiyat farkı ile küpeşte kenarlarına vazo seçimi yapabilirsiniz.

Granit baş taşı modeline porselen resim ve lazerli resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Lazerle mermer taş üzerine uygulanacak olan resimin tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin her yerine mezar baş taşı gönderimi yapılmaktadır.

Mezar baş taşı üzerine yazılacak olan bilgiler yazılı olarak tarafımıza iletildikten sonra mezar baş taşı CNC makinede yazılır ve zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir. İstanbul dışına gönderilecek olan mezar baş taşları için kargo ücreti alıcıya aittir.

 

692 kez görüntülendi

× Available from 08:00 to 18:00